domy szkieletowe

DREWMAR

Jacek Przybylski
ul. Wiślańska 8a
43-430 Skoczów

EN DE FR

O firmie

 
domy szkieletowe

Jesteśmy firmą budowlaną specjalizującą się w wykonawstwie energooszczędnych domów w technologii szkieletu drewnianego, domów z bali oraz domów murowanych. Na rynku budowlanym funkcjonujemy od roku 1996. Budujemy domy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Głównym profilem naszej działalności jest budownictwo mieszkaniowe w konstrukcji szkieletu drewnianego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży budownictwa drewnianego oraz uwzględniając indywidualne potrzeby i wymagania klienta, oferujemy najwyższej jakości drewniane domy energooszczędne oraz domy pasywne, realizowane w krótkim czasie. Oferowane przez nas domy z drewna wykonane są z materiałów najwyższej jakości oraz z zastosowaniem najnowocześniejszych technik budowlanych.

Budowa domów drewnianych w konstrukcji szkieletowej wg stosowanej przez naszą firmę technologii, od lat cieszy się niezwykłą popularnością na świecie. Uwzględniając czas i wygodę, a przede wszystkim właściwości ekologiczne i energooszczędne, drewniane domy szkieletowe odgrywają ogromne znaczenie. Budowa domu to inwestycja długoterminowa, idealny dom, poza byciem komfortowym i estetycznym, powinien być także domem ekonomicznym w eksploatacji. Współczesny budynek mieszkalny to przede wszystkim budynek energooszczędny oraz ekologiczny, zapewniający użytkownikom zdrowy, przyjazny mikroklimat. Domy drewniane wykonane przez firmę Drewmar, niewątpliwie są tego gwarancją. Ponadto, oferowane przez nas domy gwarantują: trwałość i wytrzymałość konstrukcji, konkurencyjność cenową oraz krótki czas budowy.

Życzymy Państwu realizacji wymarzonego domu i zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

DREWMAR Jacek Przybylski
ul. Wiślańska 8a, 43-430 Skoczów
tel. 604 949 398
e-mail: biuro@domy-drewmar.pl

Domy drewniane Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko